יועץ פנסיוני חגי פרי  – המבוגר האחראי – פתרונות ביטוח פנסיה ופיננסים

שירותי תכנון פנסיוני, השקעות ופיננסים ובריאות וסיעוד

התחום הפנסיוני

משרדנו מתמחה בייעוץ פנסיוני, תכנון ובניהול תכניות פנסיה הכוללות: ביטוחי מנהלים, קרנות פנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות. לקוחותינו נהנים ממגוון שירותים בנושאי תכנון פנסיוני ופיננסי מקיף, תכנון מס, תכנון ובניית תוכניות הפנסיה וסל ההטבות לעובד, הגברת המודעות לחשיבות החיסכון ארוך הטווח, דיני עבודה ועוד.

תחום השקעות ופיננסים

כחלק מניהול ותכנון כולל של הצרכים והמוצרים אנו מקיימים תהליך מתמשך שמטרתו לבנות ולתחזק את את צרכי הלקוחות ולאפיינם, זאת על מנת ללמד אותם על רמת הסיכון וקבוצות ההשקעות המתאימות להם ולבסוף להתאים להם את הקרן המתאימה ביותר, בראי בחינת שאר נכסי המשפחה והעדפות הסיכון הרצויות. פעילות זאת בעיקר משמעותית לפורשים ו"גיל השלישי" .

מערך הבריאות והסיעוד

אנו פועלים בתחום הבריאות והסיעוד במתן פתרונות יעילים וטובים לאורך זמן, כמו גם מגוון תכניות ביטוח בריאות ייחודיות המותאמות במיוחד לצרכי לקוחות פרטיים.

תגמול בכירים ומחלקת ה-VIP

פעילות יחידת תגמול בכירים מתמקדת בתכנון אופטימאלי של חלוקה והקצאת תקציבי השכר של המנהל הבכיר, תוך מתן פתרונות מקיפים למערכי התגמול הכוללים של החברה והמנהל ולניהול משאביהם.

יחידת הפרישה

אנו פועלים בניהול הפרישה המתמחה בטיפול במבוטחי החברה הפורשים לגמלאות. אנו מציעים מגוון שירותים דוגמת ייעוץ מיסוי לפרישה, ניתוח ותכנון פיננסי לפרישה, פתרונות ניהול השקעות ועוד.

לפרטים נוספים לגבי ייעוץ פנסיוני, השקעות ופיננסים ובריאות וסיעוד – ושיחת ייעוץ חינם, צרו קשר כבר עכשיו: 054-6882026
או דרך עמוד צרו קשר בלחיצה כאן